login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Orkan Objezierze - strona nieoficjalna
Sobota 24.10.2015 godzina 15:00 Orkan Objezierze 0:3 Czarni Kaźmierz.
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Zarząd
Statut
Obiekty
Seniorzy
Kadra 2015/2016
Terminarz 2015/2016
Tabela "A" -klasa gr.2 Sezon 2015/2016
Statystyki zawodnikow
Archiwum
Sezon 2010/2011
Sezon 2011/12
Sezon 2012/2013
Sezon 2013/2014
Sezon 2014/2015
Orliki
Aktualności
Galeria
Kontakt
Administrator
Kalendarium
29
03-2024
piątek
30
03-2024
sobota
31
03-2024
niedziela
01
04-2024
pon.
02
04-2024
wtorek
03
04-2024
środa
04
04-2024
czwartek
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Najlepiej oceniani
Braczyński Dominik
9.00 (1 glos)
Chudziński Tomasz
7.33 (6 glosów)
Morka Krystian
7.14 (7 glosów)
Senger Dariusz
3 bramki
Chudziński Wojciech
3 bramki
Grządzielewski Mateusz
2 bramki
Jastrząbek Błażej
2 asysty
Grządzielewski Mateusz
2 asysty
Klose Łukasz
2 asysty
Senger Dariusz
4 pkt (
3 B + 1 A
)
Chudziński Wojciech
4 pkt (
3 B + 1 A
)
Grządzielewski Mateusz
4 pkt (
2 B + 2 A
)
Bartoszek Mateusz
900 minut
Chudziński Wojciech
780 minut
Mateusz Patelski
770 minut
Chudziński Tomasz
jeden raz
Jabłoński Norbert
jeden raz
Morka Krystian
jeden raz
Najnowsza galeria
Orkan Objezierze 3:0 Warta Wartosław
Ładowanie...
Pogoda
Weather Forecast
|
Weather Maps
Terminarz 2015/2016
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
2015-08-22
Suchary Suchy Las
2:2
GKS Golęczewo
zobacz ›
1
2015-08-22
Rzemieślnik Kwilcz
0:0
Nałęcz Ostroróg
zobacz ›
1
2015-08-23
Warta Wartosław
1:0
Arka Kiekrz
zobacz ›
1
2015-08-23
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
7:2
Byki Obrowo
zobacz ›
1
2015-08-23
Szturm Junikowo Poznań
3:6
Avia I Kamionki
zobacz ›
1
2015-08-23
Rokita Rokietnica
1:2
Orkan Objezierze
relacja ›
1
2015-08-23
Orzeł Słopanowo
2:4
Orły Pniewy
zobacz ›
1
2015-09-16
Czarni Kaźmierz
Warta Obrzycko
17:00
2
2015-08-29
Arka Kiekrz
2:12
Orły Pniewy
zobacz ›
2
2015-08-29
Orkan Objezierze
1:2
Orzeł Słopanowo
relacja ›
2
2015-08-29
GKS Golęczewo
1:4
Rzemieślnik Kwilcz
zobacz ›
2
2015-08-29
Suchary Suchy Las
2:0
Avia I Kamionki
zobacz ›
2
2015-08-30
Nałęcz Ostroróg
2:2
Rokita Rokietnica
zobacz ›
2
2015-08-30
Byki Obrowo
0:6
Szturm Junikowo Poznań
zobacz ›
2
2015-08-30
Warta Obrzycko
5:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
zobacz ›
2
2015-08-30
Warta Wartosław
2:2
Czarni Kaźmierz
zobacz ›
3
2015-09-02
Czarni Kaźmierz
1:1
Arka Kiekrz
zobacz ›
3
2015-09-02
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
0:3
Warta Wartosław
zobacz ›
3
2015-09-02
Szturm Junikowo Poznań
3:0
Warta Obrzycko
zobacz ›
3
2015-09-02
Rzemieślnik Kwilcz
2:4
Avia I Kamionki
zobacz ›
3
2015-09-02
Rokita Rokietnica
3:1
GKS Golęczewo
zobacz ›
3
2015-09-02
Orzeł Słopanowo
3:2
Nałęcz Ostroróg
zobacz ›
3
2015-09-02
Orły Pniewy
8:0
Orkan Objezierze
relacja ›
3
2015-11-22
Suchary Suchy Las
Byki Obrowo
17:00
4
2015-09-05
Arka Kiekrz
0:3
Orkan Objezierze
relacja ›
4
2015-09-05
GKS Golęczewo
2:3
Orzeł Słopanowo
zobacz ›
4
2015-09-06
Nałęcz Ostroróg
1:4
Orły Pniewy
zobacz ›
4
2015-09-06
Rokita Rokietnica
2:1
Avia I Kamionki
zobacz ›
4
2015-09-06
Byki Obrowo
2:5
Rzemieślnik Kwilcz
zobacz ›
4
2015-09-06
Warta Obrzycko
0:3
Suchary Suchy Las
zobacz ›
4
2015-09-06
Warta Wartosław
0:2
Szturm Junikowo Poznań
zobacz ›
4
2015-09-06
Czarni Kaźmierz
3:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
zobacz ›
5
2015-09-12
Suchary Suchy Las
0:5
Warta Wartosław
zobacz ›
5
2015-09-12
Rzemieślnik Kwilcz
1:0
Warta Obrzycko
zobacz ›
5
2015-09-12
Orły Pniewy
13:0
GKS Golęczewo
zobacz ›
5
2015-09-12
Orkan Objezierze
3:3
Nałęcz Ostroróg
relacja ›
5
2015-09-13
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
8:1
Arka Kiekrz
zobacz ›
5
2015-09-13
Szturm Junikowo Poznań
4:0
Czarni Kaźmierz
zobacz ›
5
2015-09-13
Rokita Rokietnica
2:4
Byki Obrowo
zobacz ›
5
2015-09-13
Orzeł Słopanowo
1:3
Avia I Kamionki
zobacz ›
6
2015-09-19
GKS Golęczewo
3:2
Orkan Objezierze
relacja ›
6
2015-09-19
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
0:3
Szturm Junikowo Poznań
zobacz ›
6
2015-09-20
Arka Kiekrz
3:1
Nałęcz Ostroróg
zobacz ›
6
2015-09-20
Byki Obrowo
2:4
Orzeł Słopanowo
zobacz ›
6
2015-09-20
Warta Obrzycko
0:1
Rokita Rokietnica
zobacz ›
6
2015-09-20
Czarni Kaźmierz
3:3
Suchary Suchy Las
zobacz ›
6
2015-09-20
Orły Pniewy
4:3
Avia I Kamionki
zobacz ›
6
2015-09-20
Warta Wartosław
1:4
Rzemieślnik Kwilcz
zobacz ›
7
2015-09-20
Orły Pniewy
6:1
Byki Obrowo
zobacz ›
7
2015-09-26
Suchary Suchy Las
5:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
zobacz ›
7
2015-09-26
Rzemieślnik Kwilcz
4:3
Czarni Kaźmierz
zobacz ›
7
2015-09-26
Orkan Objezierze
1:0
Avia I Kamionki
relacja ›
7
2015-09-27
Szturm Junikowo Poznań
4:1
Arka Kiekrz
zobacz ›
7
2015-09-27
Rokita Rokietnica
4:1
Warta Wartosław
zobacz ›
7
2015-09-27
Orzeł Słopanowo
0:2
Warta Obrzycko
zobacz ›
7
2015-09-27
Nałęcz Ostroróg
1:2
GKS Golęczewo
zobacz ›
8
2015-10-03
Arka Kiekrz
3:2
GKS Golęczewo
zobacz ›
8
2015-10-04
Byki Obrowo
2:1
Orkan Objezierze
relacja ›
8
2015-10-04
Warta Obrzycko
1:4
Orły Pniewy
zobacz ›
8
2015-10-04
Warta Wartosław
4:1
Orzeł Słopanowo
zobacz ›
8
2015-10-04
Czarni Kaźmierz
0:2
Rokita Rokietnica
zobacz ›
8
2015-10-04
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
0:3
Rzemieślnik Kwilcz
zobacz ›
8
2015-10-04
Szturm Junikowo Poznań
1:2
Suchary Suchy Las
zobacz ›
8
2015-10-04
Nałęcz Ostroróg
1:3
Avia I Kamionki
zobacz ›
9
2015-10-10
Suchary Suchy Las
7:2
Arka Kiekrz
zobacz ›
9
2015-10-10
Rzemieślnik Kwilcz
3:0
Szturm Junikowo Poznań
zobacz ›
9
2015-10-10
Rokita Rokietnica
4:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
zobacz ›
9
2015-10-10
Orły Pniewy
8:2
Warta Wartosław
zobacz ›
9
2015-10-10
Orkan Objezierze
2:1
Warta Obrzycko
relacja ›
9
2015-10-10
GKS Golęczewo
0:7
Avia I Kamionki
zobacz ›
9
2015-10-11
Orzeł Słopanowo
1:2
Czarni Kaźmierz
zobacz ›
9
2015-10-11
Nałęcz Ostroróg
1:0
Byki Obrowo
zobacz ›
10
2015-10-17
Arka Kiekrz
1:1
Avia I Kamionki
zobacz ›
10
2015-10-17
Suchary Suchy Las
1:3
Rzemieślnik Kwilcz
zobacz ›
10
2015-10-18
Byki Obrowo
3:0
GKS Golęczewo
zobacz ›
10
2015-10-18
Warta Obrzycko
3:2
Nałęcz Ostroróg
zobacz ›
10
2015-10-18
Warta Wartosław
2:2
Orkan Objezierze
relacja ›
10
2015-10-18
Czarni Kaźmierz
3:0
Orły Pniewy
zobacz ›
10
2015-10-18
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
1:2
Orzeł Słopanowo
zobacz ›
10
2015-10-18
Szturm Junikowo Poznań
5:1
Rokita Rokietnica
zobacz ›
11
2015-10-24
Rzemieślnik Kwilcz
7:0
Arka Kiekrz
zobacz ›
11
2015-10-24
Orły Pniewy
13:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
zobacz ›
11
2015-10-24
Orkan Objezierze
0:3
Czarni Kaźmierz
relacja ›
11
2015-10-24
GKS Golęczewo
1:6
Warta Obrzycko
zobacz ›
11
2015-10-25
Rokita Rokietnica
1:1
Suchary Suchy Las
zobacz ›
11
2015-10-25
Orzeł Słopanowo
3:3
Szturm Junikowo Poznań
zobacz ›
11
2015-10-25
Nałęcz Ostroróg
Warta Wartosław
17:00
11
2015-10-25
Byki Obrowo
2:2
Avia I Kamionki
zobacz ›
12
2015-10-31
Arka Kiekrz
Byki Obrowo
17:00
12
2015-10-31
Warta Obrzycko
Avia I Kamionki
17:00
12
2015-10-31
Warta Wartosław
GKS Golęczewo
17:00
12
2015-10-31
Czarni Kaźmierz
Nałęcz Ostroróg
17:00
12
2015-10-31
Orkan Objezierze
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
14:00
12
2015-10-31
Szturm Junikowo Poznań
Orły Pniewy
17:00
12
2015-10-31
Suchary Suchy Las
Orzeł Słopanowo
17:00
12
2015-10-31
Rzemieślnik Kwilcz
Rokita Rokietnica
17:00
Ankiety
Brak aktywnych ankiet.
Reklama
Zegar
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Ostatnie spotkanie
Orkan Objezierze
0:3
Czarni Kaźmierz
2015-10-24, 15:00:00
relacja »
Wyniki
Ostatnia kolejka 11
Rzemieślnik Kwilcz
7:0
Arka Kiekrz
Rokita Rokietnica
1:1
Suchary Suchy Las
Orzeł Słopanowo
3:3
Szturm Junikowo Poznań
Orły Pniewy
13:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
Orkan Objezierze
0:3
Czarni Kaźmierz
Nałęcz Ostroróg
Warta Wartosław
GKS Golęczewo
1:6
Warta Obrzycko
Byki Obrowo
2:2
Avia I Kamionki
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 12
Arka Kiekrz
-
Byki Obrowo
Warta Obrzycko
-
Avia I Kamionki
Warta Wartosław
-
GKS Golęczewo
Czarni Kaźmierz
-
Nałęcz Ostroróg
Orkan Objezierze
-
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
Szturm Junikowo Poznań
-
Orły Pniewy
Suchary Suchy Las
-
Orzeł Słopanowo
Rzemieślnik Kwilcz
-
Rokita Rokietnica
Tabela ligowa
A-klasa » Poznań II
1.
Orły Pniewy
30
2.
Rzemieślnik Kwilcz
28
3.
Szturm Junikowo Poznań
22
4.
Rokita Rokietnica
20
5.
Suchary Suchy Las
18
6.
Avia I Kamionki
17
7.
Orzeł Słopanowo
16
8.
Czarni Kaźmierz
15
9.
Orkan Objezierze
14
10.
Warta Wartosław
14
11.
Warta Obrzycko
12
12.
Byki Obrowo
10
13.
Arka Kiekrz
8
14.
GKS Golęczewo
7
15.
Nałęcz Ostroróg
6
16.
Tarnovia Tarnowo Podgórne II
6